Financial Conduct Authority Number 480802

Ubezpieczenia personalne

Życie obfituje w przykre niespodzianki, z których wiele może pokrzyżować, a nawet zrujnować Twoje plany, a niekiedy nawet życie Twojej rodziny. Właśnie dlatego ubezpieczenia personalne, nazywane również rodzinnymi są tak ważne. Wyobraź sobie, że byłbyś niezdolny do pracy lub uległbyś nieszczęśliwemu wypadkowi. Skąd Ty lub Twoja rodzina miałaby pozyskać środki na realizację bieżących potrzeb?

Najogólniej rzecz ujmując ubezpieczenia personalne zabezpieczają Ciebie, Twoją rodzinę i osoby od Ciebie zależne finansowo na wypadek śmierci, choroby, następstw wypadków, czy bezrobocia.

W City and Country Financial Services oferujemy cztery podstawowe typu ubezpieczeń personalnych:

  • ubezpieczenia na życie,
  • ubezpieczenia na życie i od chorób,
  • ubezpieczenie dochodu,
  • ubezpieczenie Family Income Benefits – jest to ubezpieczenie, które umożliwia zabezpieczenie przyszłości finansowej rodziny. W większości związków czy małżeństw co najmniej jedna wypłata przeznaczana jest na uregulowanie domowych wydatków. Co by się stało, gdyby jeden z partnerów zmarł? Decydując się na ten typ polisy zabezpieczasz przyszłość finansową swojej rodziny.

Ubezpieczenia personalne zagwarantują spokój ducha, ponieważ Ty i Twoja rodzina zyskacie zabezpieczenie finansowe na różne, nieprzewidziane sytuacje.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, wypełnij ten formularz, a jeden z naszych doświadczonych doradców skontaktuje się z Tobą. W tej chwili możesz również do nas zadzwonić pod numer: 07754 065691 lub 020 3137 0500.

Sprawdź najczęściej zadawane pytania

dotyczące ubezpieczeń w Wielkiej Brytanii

  Ubezpieczenia w UK

Czy trzeba znać język angielski, żeby otrzymać polisę?

Tak, potrzebna jest znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym. W języku angielskim sporządzane są wszelkie dokumenty i w tym języku odbywa się również cała komunikacja z firmami ubezpieczeniowymi. W razie potrzeby, służymy z pomocą, wyjaśniając wszelkie nieścisłości.

Jakie czynniki wpływają na cenę ubezpieczenia w UK?

Głównym kryterium decydującym jest wiek. Nie bez znaczenia są również czynniki wpływające na zdrowie, takie jak palenie tytoniu. Oczywiście o cenie decyduje również zakres i rodzaj ubezpieczenia.

Od kiedy ubezpieczenie jest aktywne?

W większości przypadków, ubezpieczenie jest aktywne od momentu zaakceptowania go przez ubezpieczyciela.

Czy ubezpieczenie wciąż będzie aktywne jeśli zdecyduję się powrócić do Polski?

Tak jest w większości wypadków. Polisa ubezpieczeniowa może być kontynuowana po zmianie miejsca zamieszkania w obrębie UE. Jeśli zdecydujesz się na powrót do Polski, to takie rozwiązanie jest szczególnie opłacalne, z uwagi na to, że polisy w Polsce są zazwyczaj droższe. By mieć pewność, że możemy tak postąpić, najlepiej jest skontaktować się z doradcą, żeby wszystko potwierdzić.

Jakie warunki należy spełnić, by otrzymać ubezpieczenie?

To zależy od ubezpieczyciela – każdy wyznacza własne warunki. Elementem wspólnym jest jednak konieczność bycia rezydentem Wielkiej Brytanii.

Zobacz inne usługi z zakresu

Doradztwa finansowego w UK

Kredyty Hipoteczne

Jako doradcy hipoteczni z dostępem do wszystkiego co na rynku, wyjaśnimy Ci, jak dana pożyczka ma się do Twoich specyficznych potrzeb i preferencji.

Kredyt pod wynajem

Jedną z najpopularniejszych form inwestycji w UK jest kupno domu na wynajem. Nasi doradcy pomogą Ci wybrać najlepszą opcję na Twoje warunki, dzięki czemu nie wydasz zbyt wiele, a Twoja inwestycja się opłaci.

Ochrona finansowa

Ochrona finansowa polega na tym, abyś miał możliwość zabezpieczyć siebie, swoją rodzinę i osoby od Ciebie zależne finansowo na wypadek śmierci, choroby, następstw wypadków lub bezrobocia.

Planowanie emerytalne

Służymy pomocą, jeżeli już jesteś na emeryturze i chciałbyś dokonać przeglądu swoich świadczeń, lub jeżeli nosisz się z zamiarem zainwestowania w przyszłą emeryturę.

Ubezpieczenie na życie

Dzięki naszej znajomości rynku w jego bieżącej formie, możemy dobrze dopasować wszystkie elementy ubezpieczenia do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Ubezpieczenia dla firm

Ubezpieczenie przedsiębiorstwa jest polisą ubezpieczeniową dla najważniejszych ludzi w firmie, włączając w to Ciebie jako dyrektora lub partnera, oraz pracowników o podstawowym znaczeniu dla biznesu.

Twój dom może zostać przejęty za długi, jeżeli nie spłacasz kredytu hipotecznego w terminie. Niektóre formy pożyczek inwestycyjnych nie są regulowane przez Financial Conduct Authority. Pisanie testamentów nie jest regulowane przez Financial Conduct Authority. City and Country Financial Services jest reprezentantem New Leaf Distribution Limited która jest autoryzowana i nadzorowana przez Financial Conduct Authority Number 460421. Zarejestrowana w Anglii nr. 5520001. Zarejestrowany adres: Princess Caroline House, 1 High Street, 1st Floor, Southend on Sea SS1 1JE. | Polityka Prywatności