Financial Conduct Authority Number 480802

Inwestycje

Każdy z nas ma marzenia. Może to być zakup nowego domu, wysłanie dzieci na dobrą uczelnię lub szczęśliwa emerytura za granicą. Jeżeli chcemy skutecznie realizować własne marzenia, musimy planować z wyprzedzeniem i uczynić wszystko, aby nasze pieniądze pracowały na nas. Kiedy staramy się wybrać plan oszczędzania lub stworzyć portfel inwestycyjny, mnogość możliwości sprawia, że łatwo się pogubić.

W City & Country Financial Services znajdziesz potrzebne wsparcie. W czasie osobistej rozmowy, jeden z naszych niezależnych doradców finansowych postara się zrozumieć Twoje cele, plany i oczekiwania. Następnie, po przeprowadzeniu analizy rynku, zaprezentujemy rozwiązania i produkty, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom. Nasi doradcy są również w każdej chwili do dyspozycji, aby dokonać oceny Twojego stanu majątkowego i w razie potrzeby przeprowadzić niezbędne zmiany.

Kupno domu na wynajem

Jedną z najpopularniejszych form inwestycji w UK jest kupno domu na wynajem. Może się to wydawać ryzykowne, biorąc pod uwagę podatki i depozyt, które są obecnie wymagane w UK przy zakupie domu w trybie Buy to Let. Mimo wszystko jednak jest to rozwiązanie, które bardzo się opłaca, choćby z uwagi na fakt, że bardzo wiele ludzi chętnie wynajmie dom. Z tego powodu, kupno domu na wynajem jest tak częstą formą inwestycji.
Należy jednak przygotować się na to, że taka inwestycja będzie nas na początku sporo kosztować. Nasi doradcy pomogą Ci wybrać najlepszą opcję na Twoje warunki, dzięki czemu nie wydasz zbyt wiele, a Twoja inwestycja będzie procentować na przyszłość.

Oszczędności

Nie da się ukryć, że oszczędzanie w dzisiejszych czasach jest niesamowicie istotne. Niezależnie od tego w jakim kraju żyjemy, zawsze warto być przygotowanym na wszelkie możliwe sytuacje – i właśnie z myślą o nich należy oszczędzać. 

Bardzo popularną formą oszczędzania jest konto ISA, które niesie ze sobą wiele korzyści związanych z podatkami. Przypomina zwykłą lokatę bankową, z tą różnicą, że zysk nie jest opodatkowany, dlatego możemy oszczędzać bez konieczności płacenia podatku.

Z pomocą naszych konsultantów, dostaniesz ofertę, która odpowiada Twoim potrzebom.

Akcje i inne inwestycje

W Wielkiej Brytanii mamy bardzo dobry dostęp do rynków giełdowych, dzięki czemu inwestowanie w akcje jest tak opłacalne, choć oczywiście zawsze wiąże się z pewnym ryzykiem. Mamy niemal nieograniczony dostęp do rynków tak lokalnych, jak i zagranicznych, dlatego szukając pomysłów na pomnażanie swojego kapitału warto rozważyć ten szeroki wachlarz opcji. Jeśli jesteś zainteresowany inwestowaniem w akcje, ale wciąż masz pewne wątpliwości, możesz liczyć na naszą wiedzę.

Ustalenie celów inwestycyjnych – to pierwsza rzecz, jaką musimy określić zanim zbudujemy solidny portfel inwestycyjny. Należy odpowiedzieć sobie na pytanie, jak wiele pieniędzy będziemy potrzebować, jakiej wartości aktywa już posiadamy, i jak długo chcemy inwestować.

Alokacja aktywów – na tym etapie wybieramy klasy aktywów, z których budujemy portfel. Do głównych klas należą akcje, obligacje, instrumenty pochodne, oraz inwestycje alternatywne.
Monitorowanie portfela i wprowadzanie zmian.

Jesteśmy przekonani, że świadomy klient jest najlepszym klientem, dlatego nasi doradcy zrobią wszystko, abyś zrozumiał wybory, których dokonujesz. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, wypełnij ten formularz, a jeden z naszych doświadczonych doradców skontaktuje się z Tobą. W tej chwili możesz również do nas zadzwonić pod numer: 07754 065691 lub 020 3137 0500.

Sprawdź najczęściej zadawane pytania

odnośnie Hipotek w Wielkiej Brytanii

  Inwestycje w UK

Jak inwestować w fundusze inwestycyjne w UK?

Fundusze inwestycyjne stanowią jedną z form lokowania i pomnażania kapitału. To, jaki fundusz jest dla Ciebie najlepszy, zależy od tego, co chcesz osiągnąć i jakie jest Twoje ryzyko finansowe. Nasza firma pomoże Ci w doborze inwestycji dostosowanych do Twoich potrzeb, bazując na Twoim ryzyku finansowym.

Jakie są zalety inwestycji na giełdzie?

London Stock Exchange (LSE) – londyńska giełda – to jedna z najstarszych giełd na świecie, co czyni ją również jedną z najlepszych i najbardziej wiarygodnych. Inwestowanie na giełdzie jest jednym z najlepszych sposobów na inwestycje długofalowe. Należy jednak pamiętać, że inwestowanie na giełdzie wiąże się z ryzykiem – inwestycja nie musi nam się zwrócić, a możemy na niej być nawet stratni.

Co wyróżnia lokaty?

Lokata to jedna z najbezpieczniejszych form inwestowania pieniędzy. Cechuje je dość niskie oprocentowanie, które jest tym większe, im dłuższy jest czas trwania lokaty. Należy jednak pamiętać, że wybranie środków z lokaty przed jej planowanym zakończeniem może wiązać się z pewnymi konsekwencjami w postaci straty oprocentowania, które lokata zdążyła już wygenerować.

Jak wybrać najlepszy sposób oszczędności?

Oszczędzać można na wiele sposobów i to, który z nich jest dla Ciebie najlepszy, zależy od wielu czynników. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jaki sposób oszczędności będzie optymalny w Twojej sytuacji, skontaktuj się z naszym konsultantem.

Zobacz inne usługi z zakresu

Doradztwa finansowego w UK

Kredyty Hipoteczne

Jako doradcy hipoteczni z dostępem do wszystkiego co na rynku, wyjaśnimy Ci, jak dana pożyczka ma się do Twoich specyficznych potrzeb i preferencji.

Kredyt pod wynajem

Jedną z najpopularniejszych form inwestycji w UK jest kupno domu na wynajem. Nasi doradcy pomogą Ci wybrać najlepszą opcję na Twoje warunki, dzięki czemu nie wydasz zbyt wiele, a Twoja inwestycja się opłaci.

Ochrona finansowa

Ochrona finansowa polega na tym, abyś miał możliwość zabezpieczyć siebie, swoją rodzinę i osoby od Ciebie zależne finansowo na wypadek śmierci, choroby, następstw wypadków lub bezrobocia.

Planowanie emerytalne

Służymy pomocą, jeżeli już jesteś na emeryturze i chciałbyś dokonać przeglądu swoich świadczeń, lub jeżeli nosisz się z zamiarem zainwestowania w przyszłą emeryturę.

Ubezpieczenie na życie

Dzięki naszej znajomości rynku w jego bieżącej formie, możemy dobrze dopasować wszystkie elementy ubezpieczenia do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Ubezpieczenia dla firm

Ubezpieczenie przedsiębiorstwa jest polisą ubezpieczeniową dla najważniejszych ludzi w firmie, włączając w to Ciebie jako dyrektora lub partnera, oraz pracowników o podstawowym znaczeniu dla biznesu.

Twój dom może zostać przejęty za długi, jeżeli nie spłacasz kredytu hipotecznego w terminie. Niektóre formy pożyczek inwestycyjnych nie są regulowane przez Financial Conduct Authority. Pisanie testamentów nie jest regulowane przez Financial Conduct Authority. City and Country Financial Services jest reprezentantem New Leaf Distribution Limited która jest autoryzowana i nadzorowana przez Financial Conduct Authority Number 460421. Zarejestrowana w Anglii nr. 5520001. Zarejestrowany adres: Princess Caroline House, 1 High Street, 1st Floor, Southend on Sea SS1 1JE. | Polityka Prywatności