Financial Conduct Authority Number 480802

Kupno domu

w UK

Kupno domu to poważny krok. Jest to decyzja, która będzie miała długofalowe konsekwencje. Jednym z najistotniejszych elementów tego procesu jest kredyt hipoteczny. Nasza firma pomoże Ci w wyborze odpowiedniego rozwiązania. Zaprezentujemy wszelkie dostępne oferty, wskażemy ich słabe i mocne strony, oraz zapewnimy fachowe porady, abyś mógł podjąć najlepszą decyzję.

Ubieganie się o kredyt hipoteczny to jednak dopiero pierwszy krok umożliwiający kupno domu w UK. Zanim oszacujemy Twoją zdolność kredytową, warto dokładnie zorientować się, jaki dom najbardziej Cię interesuje. Poszukujesz domu wolnostojącego, czy mieszkania? Jakie środki chciałbyś przeznaczyć na jego zakup? Im więcej informacji nam dostarczysz, tym lepiej. Dzięki temu możemy zaproponować Ci korzystniejsze rozwiązania.
Decydując się na kredyt hipoteczny, zawsze należy zwrócić uwagę na plan spłaty oraz to, czy lepszą opcją będzie capital repayment mortgage czy interest-only mortgage. Pomożemy Ci zdecydować, jaka forma spłacania będzie dla Ciebie optymalna.

Po przeanalizowaniu Twojej sytuacji, możemy zweryfikować ustalenia za pomocą kalkulatorów kredytowych udostępnianych przez poszczególne banki. Z całą pewnością ułatwi to ocenę Twoich możliwości finansowych i podjęcie ostatecznej decyzji.

Sprawdź najczęściej zadawane pytania

odnośnie Hipotek w Wielkiej Brytanii

  Hipoteki w UK

Jakie wyróżnia się rodzaje kredytu hipotecznego w UK?
Kredyty hipotyczne w UK można podzielić na Capital Repayment Mortgage (ze spłatą odsetek i kapitału) oraz Interest Only Mortgage (ze spłatą samych odsetek).
Jakie plany spłaty są dostępne?
Wyróżnia się następujące warianty:

  • Fixed (stała stopa oprocentowania)
  • Offset (powiązany z oszczędnościami)
  • Tracker (zmienna stopa oprocentowania)
  • Stepped (stopniowana stopa oprocentowania)
  • Discounted (obniżona stopa oprocentowania)
  • Capped rate (z ustaloną górną granicą stopy oprocentowania)
  • Current account (powiązany z wpływami na konto
Jakie warunki należy spełnić, aby otrzymać kredyt hipoteczny w UK?
Aby otrzymać kredyt na dom lub mieszkanie, należy mieć odpowiednio wysoką zdolność kredytową (mortgage affordability). Mortgage lub bank broker ustalający zdolność może wtedy wystosować Decision in Principle, które jest potwierdzeniem zdolności kredytowej.
Czym jest flexible mortgage?
Jest to elastyczna forma kredytu hipotecznego. Dzięki niemu można dokonywać zmian w płatnościach miesięcznych w zależności od sytuacji finansowej, w jakiej się w danym momencie znajdujesz.
Skąd dowiedzieć się, ile będzie wynosić mój kredyt i jak wysokie byłyby raty?
Najpewniejsze informacje na ten temat możesz uzyskać od doradcy finansowego. Skontaktuj się z naszym doradcą finansowym i podaj mu wszelkie potrzebne informacje, a oszacujemy wysokość Twojego kredytu oraz rat.

Zobacz inne usługi z zakresu

Doradztwa finansowego w UK

Kredyty Hipoteczne

Jako doradcy hipoteczni z dostępem do wszystkiego co na rynku, wyjaśnimy Ci, jak dana pożyczka ma się do Twoich specyficznych potrzeb i preferencji.

Kredyt pod wynajem

Jedną z najpopularniejszych form inwestycji w UK jest kupno domu na wynajem. Nasi doradcy pomogą Ci wybrać najlepszą opcję na Twoje warunki, dzięki czemu nie wydasz zbyt wiele, a Twoja inwestycja się opłaci.

Ochrona finansowa

Ochrona finansowa polega na tym, abyś miał możliwość zabezpieczyć siebie, swoją rodzinę i osoby od Ciebie zależne finansowo na wypadek śmierci, choroby, następstw wypadków lub bezrobocia.

Planowanie emerytalne

Służymy pomocą, jeżeli już jesteś na emeryturze i chciałbyś dokonać przeglądu swoich świadczeń, lub jeżeli nosisz się z zamiarem zainwestowania w przyszłą emeryturę.

Ubezpieczenie na życie

Dzięki naszej znajomości rynku w jego bieżącej formie, możemy dobrze dopasować wszystkie elementy ubezpieczenia do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Ubezpieczenia dla firm

Ubezpieczenie przedsiębiorstwa jest polisą ubezpieczeniową dla najważniejszych ludzi w firmie, włączając w to Ciebie jako dyrektora lub partnera, oraz pracowników o podstawowym znaczeniu dla biznesu.

Twój dom może zostać przejęty za długi, jeżeli nie spłacasz kredytu hipotecznego w terminie. Niektóre formy pożyczek inwestycyjnych nie są regulowane przez Financial Conduct Authority. Pisanie testamentów nie jest regulowane przez Financial Conduct Authority. City and Country Financial Services jest reprezentantem New Leaf Distribution Limited która jest autoryzowana i nadzorowana przez Financial Conduct Authority Number 460421. Zarejestrowana w Anglii nr. 5520001. Zarejestrowany adres: Princess Caroline House, 1 High Street, 1st Floor, Southend on Sea SS1 1JE. | Polityka Prywatności