Financial Conduct Authority Number 480802

Nasz zespół

City & country financial services

Sebastian Fuz, CeMAP, DipFA Financial Planning Director

– dyrektor planowania finansowego. Sebastian pracuje z City & Country Financial Services od 2008 roku. Jego wiedza i znajomość finansów wsparły zarówno rozwój naszej firmy, jak i usługi oferowane klientom. Sebastian jest nieżaleznym doradcą finansowym i specjalizuje się w doradztwie małym i średnim firmom oraz ich wlaścicielom. Sebastian odpowiada za opiekę nad naszymi klientami jak rownież za nasze systemy wewnetrzne. Sebastian jest dumnym tatą dwójki pięknych dzieci i razem ze swoja żoną Magdą mieszka w południowym Londynie. Sebastian jest zapalonym piłkarzem (głównie przed telewizorem), lubi pływać, podróżować i jest świetnym kucharzem.

Bądź w kontakcie z Sebastianem:

sebastian.fuz@ccfs.london 07754 065691

Lina Bourdon, CeMAP, CeRER, DipFA Managing Director

Lina rozpoczęła działalność w usługach finansowych w 2006 roku. Jest założycielem City & Country Financial Services i poza współpracą z naszymi klientami jest odpowiedzialna za zarządzanie firmą na codzień. Lina specjalizuje się w planowaniu finansowym dla profesjonalistów i właścicieli firm. Kocha także prace z młodymi ludźmi, którzy planują wejść na ‘drabine wlaścicieli nieruchomości’ po raz pierwszy. Lina prowadzi serie warsztatów i rozmów na temat planowania finansowego pomagając młodym ludziom zrozumieć jak zarządzać pieniędzmi i planować swoją przyszlość. W naszym biurze i wśród naszych klientów, Lina często jest nazywana pracoholiczką ale niewiele osób wie, że czyta dużo (i naprawdę mamy na myśli dużo), kocha przyrodę i spędza długie godziny spacerując w lesie. Jest zapaloną ogrodniczką i kocha podróżować. Razem ze swoim mężem Rogerem i córką Alina mieszka w północnym Londynie.

Bądź w kontakcie z Lina:

lina.bourdon@ccfs.london 07730 561816

Lina Bourdon, CeMAP, CeRER, DipFA Managing Director

Lina rozpoczęła działalność w usługach finansowych w 2006 roku. Jest założycielem City & Country Financial Services i poza współpracą z naszymi klientami jest odpowiedzialna za zarządzanie firmą na codzień. Lina specjalizuje się w planowaniu finansowym dla profesjonalistów i wlaścicieli firm. Kocha także prace z młodymi ludźmi, którzy planują wejść na ‘drabine wlaścicieli nieruchomości’ po raz pierwszy. Lina prowadzi serie warsztatów i rozmów na temat planowania finansowego pomagając młodym ludziom zrozumieć jak zarządzać pieniędzmi i planować swoją przyszlość. W naszym biurze i wśród naszych klientów, Lina często jest nazywana pracoholiczką ale niewiele osób wie, że czyta duzo (i naprawdę mamy na myśli dużo), kocha przyrodę i spędza długie godziny spacerując w lesie. Jest zapaloną ogrodniczką i kocha podróżować. Razem ze swoim mężem Rogerem i córką Alina mieszka w północnym Londynie.

Roger Bourdon, Head of Will Writing & Estate Planning

– dyrektor do spraw pisania testamentów i planowania spadkowego. Roger od 2008 roku opiekuje się naszym zespołem pisania testamentów, co pomogło nam zapewnić wyższą jakość dla naszych klientów. Roger pomaga klientom podejmować najtrudniejsze decyzje dotyczace podziału ich majątku. Ponad 70% ludzi w Zjednoczonym Królestwie nie ma sporządzonej ostatniej woli, ponieważ uznają ten obszar planowania finansowego za najtrudniejszy do omawiania i myślenia. Cierpliwość i poczucie humoru Rogera pomaga naszym klientom otworzyć się, przedyskutować wszystkie aspekty oraz podjać decyzje bez stresu i przygnebienia. W czasie wolnym Roger uwielbia gotowanie i eksperymentowanie z rożnymi kuchniami świata. Jest zapalonym golfistą i uwielbia podróże. Roger kibicuje Southend United ale ta kwestia nie jest zbyt często omawiana w biurze.

Bądź w kontakcie z Rogerem:

roger.bourdon@ccfs.london 07958 221460

Anita Klare, Clients Services Manager

– kierownikczka obsługi klientów. Anita jest odpowiedzialna za płynną pracę naszego biura i jest szefową naszego zespołu obsługi klienta. Anita jest łącznikiem pomiędzy naszymi doradcami, klientami i instytucjami finansowymi, z którymi współpracujemy. Anita współpracuje z naszą firmą od 2012 roku. Poprzednio pracowała w sektorze finansowym w innych rolach i jej znajomość rzeczy jest bardzo cenna i doceniana zarówno przez nasz zespól, jaki i klientów. Anita jest szczesliwą mamą Milana i Alishy. W wolnym czasie lubi oglądać dobre filmy i spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi.

Bądź w kontakcie z Anitą:

anita.klare@ccfs.london 020 3137 0500

Sandeep Lahori, CeMAP, Head of Mortgage and Protection Desk

Sandeep dołączył do City & Country Financial Services w 2013 r. Posiada uprawnienia CeMAP i doskonałe wykształcenie (dyplom MBA), dzięki czemu stanowi świetne uzupełnienie naszego zespołu. Sandeep stoi na czele Działu Kredytów Hipotecznych i Ubezpieczeń.
Jest też dumnym ojcem dwójki dzieci. Wraz z żoną, Sunitą, mieszka w południowo-wschodniej części Londynu. Dla Sandeepa rodzina jest najważniejsza. Jest przekonany, że kompleksowe planowanie finansów to najlepsza recepta na bezpieczeństwo finansowe i szczęśliwe życie całej rodziny.
Sandeep lubi krykiet i podróże. Zanim dołączył do naszego zespołu, wiele podróżował po całym świecie, dzięki czemu wykształcił w sobie głębokie zrozumienie kulturowe dla ludzi wywodzących się z różnych środowisk.

Bądź w kontakcie z Sandeep:

sandeep.lahori@ccfs.london 07701 081752

Anita Klare, Clients Services Manager

– kierownik obsługi klientów. Anita jest odpowiedzialna za płynną pracę naszego biura i jest szefową naszego zespołu obsługi klienta. Anita jest łącznikiem pomiędzy naszymi doradcami, klientami i instytucjami finansowymi z którymi współpracujemy. Anita współpracuje z naszą firmą od 2012 roku. Poprzednio pracowała w sektorze finansowym w innych rolach i jej znajomość rzeczy jest bardzo cenna i doceniana zarówno przez nasz zespól, jaki i klientów. Anita jest szczesliwą mamą Milana i Alishy. W wolnym czasie lubi oglądać dobre filmy i spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi.

Skontaktuj się

ZE SPECJALISTAMI

ZADZWOŃ

Zobacz naszą bazę wiedzy na blogu

City & country financial services

Kierując się ku kolejnej fazie życia

Ustalenie odpowiedniego terminu może pomóc Ci wcześniej osiągnąć cel Kiedyś pożegnasz się ze swoimi współpracownikami, wsiądziesz w samochód i skierujesz się ku kolejnej fazie życia – emeryturze. Ale kiedy to nastąpi? Przejście na emeryturę to jedna z...

czytaj dalej

Powrót do przyszłości

Wizualizacja rzeczy dla Ciebie istotnych do klucz do udanego planowania Czy miałeś kiedykolwiek ochotę napisać list sam do siebie, w którym opisałbyś swoje idealne życie w przyszłości, swoje długoterminowe cele oraz proces planowania zmierzający do ich osiągnięcia?...

czytaj dalej

Transfer indywidualnych kont oszczędnościowych (ISA)

Czas na konsolidację inwestycji? Jeśli na przestrzeni lat zgromadziłeś więcej niż jedno indywidualne konto oszczędnościowe ISA, skonsolidowanie wszystkich oszczędności w jednym miejscu może dać Ci lepszą kontrolę nad Twoimi finansami i może okazać się pomocne w...

czytaj dalej

Twój dom może zostać przejęty za długi, jeżeli nie spłacasz kredytu hipotecznego w terminie. Niektóre formy pożyczek inwestycyjnych nie są regulowane przez Financial Conduct Authority. Pisanie testamentów nie jest regulowane przez Financial Conduct Authority. City and Country Financial Services jest reprezentantem New Leaf Distribution Limited która jest autoryzowana i nadzorowana przez Financial Conduct Authority Number 460421. Zarejestrowana w Anglii nr. 5520001. Zarejestrowany adres: Princess Caroline House, 1 High Street, 1st Floor, Southend on Sea SS1 1JE. | Polityka Prywatności